O FIRMIE

Informacje, referencje, certyfikaty, świadectwa

Star San Duo

produkuje, modernizuje, remontuje i sprzedaje pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, sprzęt inżynieryjny dla potrzeb Sił Zbrojnych oraz specjalistyczne zabudowy m.in.: żurawie samojezdne-dźwigi, żurawie przenośne-HDS, podnośniki koszowe, pojazdy szynowo-drogowe. Firma działa od roku 2002 jako podmiot mający w swoim zamiarze sprostać dużemu zapotrzebowaniu rynku na usługi napraw oraz dostaw pojazdów specjalistycznych.

W dobie konkurencji kluczem do sukcesu Star San Duo jest elastyczność, dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb klienta, wysoka jakość oraz profesjonalne doradztwo techniczne. Nietypowe projekty, będące specjalnością firmy, są niedostępne u większości konkurencji, która oferuje jedynie standardowe wyroby.

Firma Star San Duo w 2016r poszerzyła swoją ofertę o sprzedaż używanych pojazdów szynowo-drogowych renomowanych producentów.
Przez kilka lat firma Star San Duo nawiązała wiele kontaktów oraz zebrała doświadczenie w branży kolejowej. Poprzez ciągły rozwój kadra zdobyła niezbędną wiedzę do serwisowania oraz budowy nowych układów kolejowych.

Potwierdzeniem wysokiej jakości usług w zakresie projektowania, produkcji oraz działalności handlowo usługowej jest przyjęty i wdrożony System Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2015-10, AQAP 2110:2016 i koncesji MSWiA w zakresie wytwarzania i obrotu wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym. Ponadto firma posiada uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego, Wojskowego Dozoru Technicznego do modernizacji, naprawy i konserwacji urządzeń specjalnych, m.in. żurawi, podestów ruchomych oraz dźwigników, Transportowego Dozoru Technicznego, Wojskowego Dozoru Technicznego do modernizacji i napraw cystern paliwowych.

Firma STAR SAN DUO jest autoryzowanym serwisem Fassi, kompleksowo zajmuje się diagnostyką, konserwacją, serwisem, remontami i naprawami urządzeń dźwigowych pochodzących od marki Fassi, która z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularna na polskim rynku sprzętu specjalistycznego.

Wieloletnie doświadczenie z pojazdami pochodzącymi z Jelcz – Laskowice, pozwala firmie na autoryzacje serwisową marki Jelcz. Jedną z głównych działalności firmy jest obsługa serwisowa i techniczna, naprawy gwarancyjne, przeglądy pogwarancyjne oraz naprawy główne, bieżące i powypadkowe pojazdów wojskowych marki Jelcz.

Firma przykłada dużą wagę do prac związanych z naprawami głównymi, serwisowaniem oraz przeglądem pojazdów dla Wojska Polskiego.
Wszystkie prace są przeprowadzane zgodnie z dokumentacją i zaleceniami producenta. Firma STAR SAN DUO jest wiodącym twórcą w projekcie edukacyjnym “Ścieżka STAR-a”.

W 2018 roku z okazji 70. rocznicy rozpoczęcia produkcji samochodów ciężarowych STAR w Starachowicach powstała edukacyjna “Ścieżka
STAR-a”. Firma Star San Duo zakupiła i wyremontowała te historyczne pojazdy.
Przy ulicach miasta ustawiono ciężarówki:
• Star 28 obok Centrum Handlowego Galardia
• Star 25 na Skwerze E. Masalskiego przy ul. Ostrowieckiej
• Star 266 przy rondzie prezydenta Lecha Kaczyńskiego
• Star 660 przy rondzie im. Górników Starachowickich
• CYSTERNA WODNA STAR 660 M2 na skrzyżowaniu ul. Iłżeckiej z Krańcową
• Star 660 M1, rondo Solidarności.

 

“Ścieżka STAR-a” tworzona jest w hołdzie twórcom samochodów ciężarowych, konstruktorom oraz robotnikom, którzy pracowali w Fabryce Samochodów Ciężarowych.

Referencje

Certyfikaty i świadectwa