SERWIS FASSI

Jesteśmy autoryzowanym serwisem FASSI

Kompleksowa diagnostyka, konserwacja, serwis, remonty i naprawy

Nasza firma jest autoryzowanym serwisem Fassi.

Kompleksowo zajmujemy się diagnostyką, konserwacją, serwisem, remontami i naprawami hydraulicznych urządzeń dźwigowych i hakowych pochodzących od renomowanej marki Fassi, która to w naszym kraju z dnia na dzień staje się coraz popularniejsza.

To co nas wyróżnia to fakt, że posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz uprawnienia UDT do wykonywania napraw dźwigników, podestów ruchomych, żurawi (UD-10-95-N/1-13) i modernizacji (UD-10-95-P/1-13) , co przekłada się na wysoką jakość naszych usług.

Nie boimy się wyzwań, które stawiają przed nami sprzęty firmy Fassi – wręcz przeciwnie – ciągle dążymy do perfekcji, zapewniając profesjonalny serwis dźwigów naszym Klientom!

W naszej firmie zatrudniamy tylko wykwalifikowany personel, który z pasją i zaangażowaniem podchodzi do każdego zadania związanego z diagnostyką i serwisem sprzętów HDS.

Każdego Klienta traktujemy z równie wielką troską i uwagą, bez względu na to czy jest to naprawa maszyny Fassi dla klienta indywidualnego czy też z ramienia dużej firmy.

Nasze naprawy zawsze są terminowe. Jesteśmy bardzo elastyczni – bierzemy pod uwagę wszelkie wytyczne naszych Klientów. Co więcej, udzielamy fachowych porad i chętnie służymy pomocą, dzieląc się doświadczeniem.

W ramach naszych usług zajmujemy się wszelkimi dźwigami Fassi typu HDS.

Mogą Państwo także oddać w nasze ręce żurawie i dźwigi przeładunkowe.

Co nas wyróżnia?

Z grona serwisów ciężkich maszyn i dźwigów wyróżnia nas profesjonalna i miła obsługa.

Mogą Państwo pisać do nas mailowo z wszelkimi pytaniami tudzież wątpliwościami – na każdą korespondencję odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. W ramach współpracy możemy podjąć się zarówno rutynowej diagnostyki, jak i niewielkich napraw lub eliminacji poważnych usterek związanych z dźwigami i urządzeniami Fassi.

Zachęcamy do kontaktu i do bliższego zapoznania się z naszą ofertą! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania ustalimy wstępne warunki współpracy!