SERWIS JELCZ

Jesteśmy autoryzowanym serwisem samochodów firmy JELCZ

Obsługa serwisowa i techniczna, naprawy gwarancyjne, przeglądy pogwarancyjne

Nasza firma jest autoryzowanym serwisem samochodów marki Jelcz.

Firma Star San Duo z siedzibą w Starachowicach jest autoryzowanym serwisem samochodów ciężarowych marki Jelcz. Posiadamy wieloletnie doświadczenie z pojazdami pochodzącymi z Jelcz-Laskowice.

Jednym z naszych głównych zakresów działalności jest obsługa serwisowa i techniczna, naprawy gwarancyjne, przeglądy pogwarancyjne oraz naprawy główne, bieżące i powypadkowe pojazdów marki Jelcz.

Nasza wykwalifikowana kadra przykłada największą uwagę do prac związanych z naprawami głównymi, serwisowaniem oraz przeglądem pojazdów dla Wojska Polskiego. Wszystkie prace są przeprowadzane zgodnie z dokumentacją i zaleceniami producenta.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie Polskich Sił Zbrojnych, firma Jelcz zaprojektowała i dostarcza na potrzeby Wojska Polskiego swoje pierwsze dwuosiowe podwozie z napędem 4×4, które jest przeznaczone do pracy w najcięższych warunkach.
Jelcz 442 „Bartek” został następcą samochodu ciężarowego, służącego przez lata w Polskich Siłach Zbrojnych tj.: STAR 266, który produkowany był w Fabryce Samochodów Ciężarowych w Starachowicach.